Rezervace


tel.:+420 722 465 079

Facebook


Přidejte si nás na facebook a dozvíte se o našich akcích.

Adresa


Kollárova 1
Brno - Královo pole

Pokud chcete vědet více klikněte na mapu.

O nás


Kosmetický a kadeřnický salon, ve kterém podpoříme Vaši přirozenou krásu a Vy si dopřejete relax. Načerpáte pozitivní energii z prostředí, které je vytvořeno v souladu s učením feng-suej. Pozitivně Vás také naladí kolektiv, který je ochotný a svoji práci dělá rád.

Naše kolegyně se pravidelně vzdělávají na seminářích v novinkách a trendech v oborech:
Kosmetika, kadeřnictví, visážistika, manikúra – pedikúra…

Dále u nás máte k dispozici: neinvazivní lifting pleti – B. R. F., prodlužování řas, lymfatické masáže, solárium a jako jediní v Brně děláme analýzu pleti a vlasů pod  MicroCamerou.

Salon je na jedné z nejznámějších adres v Brně. Nové Semilasso je vedle kulturního domu Semilasso. Jsme v 1. patře v budově Nové Semilasso, přímo v budově můžete snadno zaparkovat. Používáme značky Framesi,  Bioline a Alisa Beauté, Orly a Arabesque.

Salon Relax vznikl v roce 2001. Název založila a vizi začala naplňovat paní Renata Čechová jako kosmetička. Postupně zvětšovala kolektiv kolem sebe a rozšiřovala poskytované služby. Od roku 2009 máme ustálený systém, ve kterém jsou kolegyně zaměstnanci a služby se díky Vám a vaší spokojenosti ustálily na současně nabízených. 18.6.2013 jsme přijali nový název Relaxbeauty. Semilasso je slovo italského původu a znamená odpočinek či zátiší, což podtrhuje záměr relaxace a odpočinku při nabízených službách. Jsme velmi rádi, za profesionální kolektiv, který se doplňuje a panuje zde přátelská atmosféra.

Profesionalita a atmosféra je to co na nás nejvíce oceňujete Vy naši klienti.

Renata Sukeníková a Ludvík Sukeník