Představení

Rekonstrukce

Rekonstrukce salonu

Ptáte se, proč rekonstruujeme?

Jeden pán, který navštěvuje náš salon, mi říkal: “Já bych nic neměnil aspoň ještě 15 let, máte to tady moc krásný.”

A některé naše milé zákaznice se ptaly: “A zůstane to tady stejné? My bychom to chtěly zachovat, my se tady cítíme skvěle. Nebude to velká změna, že? Je to tady krásný.”

Vnímám jakoukoliv změnu velmi zodpovědně, a proto jsem velkou část roku 2023 věnovala novým webovým stránkám, rezervačnímu systému a od podzimu loňského roku jsem spolu s architektkou připravovala tuto rekonstrukci.

Je milé slyšet, že to náš salon nepotřebuje, já však vím, že pro zachování tohoto dojmu je důležité salon neustále vylepšovat. Po pečlivém zvážení jsem se rozhodla vyměnit stávající vinylovou podlahu za krásné přírodní marmoleum bez povrchové úpravy.

Věřím totiž, že je důležité co podlaha vyzařuje, a to i přes upozornění, že tento typ podlahy není do kadeřnictví zrovna výhodný. Posoudit to každopádně můžete již brzy sami.

Letos je u nás i spoustu dalších změn. Od nového roku jsem přijala novou kadeřnici a kosmetičku, a tak jsem rovnou pořídila i nový nábytek do šatny. Na šatnu navazují nové věšáky, lavice a na WC přibudou nové skříňky.

Také aktuálně disponujeme novou linkou na míchání barev a myčkou na nádobí. Věřím, že našim zaměstnancům bude u nás ještě více příjemně a bude to znát i na nové energii pro Vás naše zákaznice.

Rekonstrukce probíhá podle plánu, a tak se na Vás těšíme 9.7.2024 v nově upraveném salonu.

Renata Sukeníková, majitelka salonu