kosmetický přístroj

Dermopeel

Dermopeel - Diamantová mikrodermabraze

Máte ráda jemnost a čistotu pleti po peelingu?

Pro doplnění Vašeho kosmetického ošetření tedy zvolíme přístroj Dermopeel s italskou kvalitou od firmy Panestetic. Tento přístroj byl vyvinutý s myšlenkou „jít za hranici, jít do hloubky“, a je určený pro přímou akci na vráskách, jizvách, pigmentových skvrnách, striích a dalších nedokonalostech pleti.

Mikrodermabraze je šetrná metoda exfoliace nejsvrchnější vrstvy pokožky pomocí koncovek různé hrubosti a průměru s diamantovými částicemi a drenáže za využití vakua.

Tato metoda je výborným pomocníkem při odstraňování starší zrohovatělé vrstvy, čištění pórů a zjemnění jizev po akné. Působí jako účinnější a intenzivnější peeling. Odstraněním starší nejsvrchnější vrstvy pokožky se vaše pokožka viditelně zjemní a lépe vstřebává účinné látky a zrychluje se její celý regenerační proces. Podtlaková drenáž je vhodná tam, kde je potřeba pleť detoxikovat nebo zbavit otoků a váčků.

Ošetření je vhodné jako šetrná a hloubková očista pro všechny typy pleti, velmi účinné je zejména u pleti mastné, zanesené s rozšířenými póry a drsnou či zhrublou pokožku.

Pleť je po ošetření sjednocená a zářivější, u mastné pleti se snižuje mastnota a pleť je na dotek sametová.