Služba

Proměny

Proměny vlasů v našem salonu

Nechte hýčkat své vlasy a zároveň si užijte vzrušující zážitek, který může zcela změnit Vaši image a podpořit Vaše sebevědomí. Ať už toužíte po radikální proměně vlasů, nebo byste si přála jen osvěžení a doladění stávajícího účesu, u nás budete v dobrých rukou.

Proměna č. 1

Paní má husté, středně dlouhé vlasy. Vrchní část hlavy jsme prosvětlily speciální technikou melíru. Protože její vlasy jsou 100% šedivé, nabarvily jsme odrosty permanentní barvou FRAMCOLOR INTENSE a 2001. Do barvy jsme navíc přidaly zpevňující kúru RESTRUCTURE PRO-FORCE BONDER 101 pro vyplnění struktury vlasového vlákna. Po důkladném vymytí barvy jsme do délek aplikovaly intenzivní masku RESTRUCTURE PRO-FORCE 102, která uzavírá vlasové vlákno a obnovuje hydrataci. Na závěr jsme paní zastřihly konečky a vlasy sestříhaly do slušivého účesu. Jako styling jsme použily sérum pro vyhlazení vlasů a účes vyfoukaly do hladka pomocí fénu.

Před proměnou

Po proměně

Proměna č. 2

Paní má dlouhé jemné vlasy s minimálním procentem šedin. Proto jsme pro ni zvolily šetrný přeliv od značky FRAMESI. Přelivy FRAMCOLOR ECLECTIC jsou známé tím, že vlasům dodají jemné barvení, intenzitu a extrémní lesk. Navíc se jedná o šetrné barvení bez amoniaku. Před konečnou úpravou jsme použily přípravek na ochranu před teplem. Na přání zákaznice jsme vlasy vyfoukaly fénem PARLUX a doupravily speciální bublinkovou kulmou, která dokáže vytvořit skutečně dlouhotrvající vlny. Nakonec jsme použily náš trik – pro vytvoření maximálního objemu jsme v závěru stříkly do vlasů suchý šampon.

Před proměnou

Po proměně