Představení

O nás

O salonu Relax Beauty

Máte rádi pozitivní energii a harmonické prostředí?

Představte si salon, kde jsou spokojené, milé a ochotné zaměstnankyně, které svou práci dělají skutečně rády a jejich vizitkou jsou maximálně spokojení zákazníci. Salon kvete štěstím, září radostí a čistotou.

Náš salon je harmonickým místem, které lidé rádi navštěvují a čerpají pozitivní energii v souladu s feng-shui. Odpočívají zde a cítí se krásně po naší práci.

Máme nekonečně mnoho stálých zákaznic a zákazníků. Děláme lidem radost. Hojnost a blaženost prožívám já i ostatní.To jsou mé vize a náš salon tam směřuji.

Jak moc se k této vizi přibližuji? Po návštěvě salonu Relax Beauty to můžete sami dle svých vlastních pocitů posoudit.

Můj příběh

Jmenuji se Renata Sukeníková, narodila jsem se ve znamení Vah a kolem sebe vytvářím tu správnou rovnováhu.

Moje práce je dělání radosti sobě i druhým. Přemýšlím nad výběrem skvostné kávy, čokolády nebo květin do našeho salonu a věřím, že co těší mě, těší i ostatní.

Nacházím hlubokou pravdu v přísloví „Přej a bude ti přáno.“ Jsem sebe-vědomá kosmetička a již více jak 25 let se starám o to, ať naše služby předčí vaše očekávání.

V salonu zaměstnávám šikovné kadeřnice i kosmetičky a jsem jeho majitelkou.

Baví mě učit ženy být přirozeně krásné a oceňuji Vaši výjimečnost. S radostí v srdci jdu svou životní cestou, na níž dělám ženy krásnější, šťastnější a sebevědomější.

Protože je pro mě důležitá opravdová kvalita mých služeb, spolupracuji s předními kosmetickými a kadeřnickými značkami, jako je Framesi, Bioline nebo Panestetic.

Pravidelně kontroluji složení výrobků a pečlivě hlídám zda vyhovují mým požadavkům. Svým zákaznicím totiž dopřávám jen to nejlepší. Přijďte se o tom přesvědčit i Vy, rádi Vás u nás v salonu uvítáme.