kosmetický přístroj

Zoner a B.R.F.

Zoner a B.R.F. - Lifting obličeje, krku, dekoltu a těla

Toužíte po omlazení pokožky přirozeným liftingem?

V salonu Relax Beauty používáme k omlazení pokožky moderní lékařský přístroj od italské firmy Panestetic.

Exkluzivní přístroj Zoner kombinuje 3 nejefektivnější technologie proti stárnutí pokožky: fotobiostimulaci, radiofrekvenci a neinvazivní mezoporaci.

Fotobiostimulace – stimuluje buněčný metabolismus, působí protizánětlivě a aktivuje přirozené regenerační mechanismy v pokožce – hojení a detoxikace pleti.

Radiofrekvence – aktivuje fibroblasty, dochází k destrukci neaktivních kolagenových vláken a stimuluje produkci nového kolagenu – zpevňuje pleť, zlepšuje její texturu, kompaktnost a tonus, má silně liftingový efekt.

Mezoporace – bezjehlová technologie umožňuje zapracovat 100% aktivních látek obsažených v aplikovaném kosmetickém přípravku.Ty se dostávají až k samotným kožním buňkám pomocí jemných elektrických impulzů. Vybereme pro vás nejvhodnější koktejl sér vhodný pro Vaši pleť – liftingové,hydratační, na zklidnění, na zlepšení elasticity, redukci tuku, léčbu celulitidy, apod. Výsledným účinkem je okamžitý viditelný omlazující a liftingový efekt na obličeji a tonizující efekt na pokožce těla.

Tyto 3 technologie lze vzájemně kombinovat nebo provádět samostatně při kosmetickém ošetření na různé partie obličeje a těla podle Vašich potřeb.

Přístroj Zoner můžeme doplnit i přístrojem B.R.F.– předchůdce Zoneru, který má ještě navíc hlavici na lymfatickou masáž obličeje a povrchovou radiofrekvenci na vyplnění kontur.

Pleť je po ošetření přístrojem Zoner a B.R.F. pevnější a více vypnutá. Dojde k celkovému zmírnění projevů ochablé pleti, vrásek je výrazně méně a pleť působí odpočatě a krásně.