Služba

Kosmetika

Krása a odpočinek pro Vaši pleť

Čisté voňavé ručníky a odpočinek v pohodlném vyhřívaném lehátku. Tak u nás probíhá kosmetika, po které vidíte na pleti znatelný rozdíl. Jedině zdravá pleť může být krásná pleť.
Odevzdání se po náročném dni do ozdravujících rukou kosmetičky je skutečným relaxem a vy od nás odejdete nejen s revitalizovanou pletí, ale také naprosto odpočatá a spokojená – sebevědomá.
V našem salonu využíváme aktuální trendy kosmetického ošetření, kterými je ultrazvuková špachtle, Bio-radiofrekvence, Zoner a Diamantová dermabraze. Tyto přístroje jsou výhradně od italské lékařské firmy Panestetic a zaručují maximální využití aktivních látek a nanostruktur obsažených v kosmetických přípravcích a prodlužují výsledný efekt kosmetické péče.
Součástí našich služeb je samozřejmě i klasická ruční kosmetika. Připraveny pro Vás máme kúry speciálních kosmetických ošetření, které na míru přizpůsobíme konkrétním potřebám Vaší pleti. Pleť je po procedurách odpočatá a krásná.
Velmi své pleti pomáháte a zvyšujete kvalitu kosmetické péče pokračováním v domácím ošetření pleti – doporučuji a vybírám s Vámi vhodné přípravky pro domácí používání.

Bioline Jato

Text o Bioline Jato